VR hýbe dnešním světem. Na trhu se objevují nové a nové zařízení a desítky nových aplikací na ně.  Kdo nesleduje fotky nebo filmy ve 3D, ten jako by nebyl. Jak se ale dostat k VR za rozumný peníz a neutrácet desítky tisíc? Řešením může být právě třeba VR BOX, jednoduché, ale sofistikované zařízení pro váš mobilní telefon.

 

Pohodlné řešení

VR BOX je náhlavním systémem, do kterého velice jednoduše a rychle, pomocí výsuvného šuplíku, umístíte svůj chytrý telefon, který funguje jako zobrazovací zařízení pro 3D obraz. Celé zařízení je univerzální, takže do něj můžete vložit širokou škálu moderních telefonů od 4,7“ až po 6“. Konstrukce počítá i s důkladným chlazením vašeho telefonu, takže nehrozí žádné nebezpečí přehřátí při dlouhodobém používání, pokud se vám nebude chtít opouštět virtuální světy.

Pohodlné nošení

Celý systém je připevněn k hlavě pomocí stavitelných popruhů a k obličeji dosedá příjemným polstrováním, takže je zaručen i potřebný komfort při nošení. O pohlcení záření mobilního telefonu se stará špičkové tvrzené sklo. VR BOX má široké možnosti nastavení, protože každý z nás je originál a každý z nás je trochu jiný. Můžete si přesně nastavit vzdálenost mezi čočkami, aby odpovídala přesně vašemu pohledu. Navíc, pokud nosíte brýle, nemusíte se bát, brýle se do náhlavní soupravy krásně vejdou. VR BOX má jedinečnou možnost dioptrického zaostření v rozsahu 5mm, takže uvidíte 3D obraz zcela ostře s brýlemi i bez.

Pohodlné ovládání

K dokonalému zážitku z virtuální reality je samozřejmě potřeba i něco navíc, než je jen samotný 3D obraz, který vám VR BOX zprostředkuje. Pro dokonalé vtažení do děje je důležitý také zvuk a tak na stranách brýlí najdete otvory přesně v místech na která různí výrobci u svých chytrých telefonů umisťují sluchátkové konektory. Nic tak nebrání v tom, vychutnat si úplný audiovizuální zážitek. VR BOX navíc příjemně překvapí i přibaleným bluetooth ovladačem, díky kterému dokážete pohodlně ovládat nejen různé aplikace, ale také velké množství her, které najdete ke stažení na Android a iOS obchodech. Skočte do virtuální reality po hlavě s kompletním a komplexním řešením, které VR BOX nabízí.

Zdroj: profi-clanky.cz