Rádi byste cestovali po světě, ale je to momentálně nad vaše finanční nebo časové možnosti? Nic není ztraceno, žijeme totiž v době moderních technologií, které poskytují netušené možnosti. Možná jste už něco zaslechli o virtuální realitě, technologickém fenoménu, který rozvířil stojaté vody zábavního a herního průmyslu. Není však nutné utrácet desítky tisíc za high endové přístroje. I virtuální brýle pro použití s vaším mobilním telefonem dokáží nabídnout spoustu netušené zábavy.

Cestujte snadno a rychle

IMG_0600

Chcete se ráno po probuzení podívat na skok do New Yorku? Projít se po ulicích Manhattanu nebylo nikdy jednodušší! Chcete se výborném obědě v asijské restauraci projít po ulicích Tokia? Ani to není nemožné. Stačí k tomu opravdu jen mobilní telefon a aplikace StreetView. Chcete se cítit jako byste se na onom místě skutečně procházeli? Plynule se rozhlížet, zaostřovat na to co vás zajímá? Pak jsou potřeba ještě jednoduché brýle pro virtuální realitu jakými jsou třeba brýle VR BOX. Jednoduché, uživatelsky příjemné, s účinným chlazením. Díky speciální soustavě čoček a 3D aplikacím na mobilním telefonu se ihned můžete octnout ve středu dění!

Cokoliv vás napadne

Virtuální prohlídkou cizích zemí a vzdálených měst to však nekončí, ale pouze začíná. Díky aplikaci Google Cardboard App, která jakýmsi rozcestníkem pro různé virtuální zážitky, si můžete vybrat to nač máte zrovna náladu. Chcete se nechat vystrašit hororovým příběhem ve kterém jste hlavním hrdinou? Chcete prozkoumávat nádhernou krajinu? Chcete se vznášet a létat spolu s krásnými ptáky? Chcete vyletět vzhůru do vesmíru vstříc neprobádaným galaxiím o kterých se vám ani nesnilo? Nebo si snad chcete v klidu a pohodě uvolnit unavenou mysl u relaxačních aplikací? S virtuální realitou a virtuálními brýlemi není nic nemožné, záleží jen na vaší fantazii.

Virtuální brýle z boku