A je to tu, už jste pravděpodobně zjistili jak virtuální realita funguje Zjistili jste to, že si v ní můžete prohlížet videa, zahrát si hry, podívat se do jiných států aniž byste museli opustit pohodlí domova a že můžete zkoumat desítky dalších věcí. No jo, ale podle čeho si tedy virtuální brýle vybrat? Jaký do nich padne telefon? Nebojte, je to úplně jednoduché.

img_1822

Začal bych asi hlavním aspektem a to je velikost telefonu. Jako první si řekněte jak velký máte telefon. Jestliže je váš smartphone velký 4,7 palce (např. iPhone6) a více, rozhodně bych volil variantu VR Shinecon, jelikož jsou tyto brýle uzpůsobené spíše na o něco větší telefony. Jak ale udělat to, aby do nich padl i menší telefon? Je to jednoduché, pokud máte tedy například gumový kryt na telefon. Stačí jej jen nasadit a do VR Brýlí telefon vložit, je to jednoduché, ale funguje to, máme to vyzkoušené.

A jak vám jistě došlo, pokud máte telefon menší než 4,7 palce, volil bych virtuální brýle VR Box 2.0, jelikož do nich telefon lépe padne. Co bych ale rád dodal je to, že do nich padnou i větší telefony, takže se nemusíte bát, že by do nich třeba iPhone 6plus nepadl.

Výhoda VR Boxu 2.0 i VR Shinecon je v tom, že se do nich dá vložit telefon od všech výrobců, kteří vás napadnou, ať už je to Huawei, Samsung, Lenovo a nebo Jablíčko. Stačí mít Android a nebo iOS (Windows jsme zatím netestovali.) Náhlavní souprava je uzpůsobena tak, že do nich můžete jednoduše zapojit sluchátka a vyvést si je přímo do uší.

Vstoupit do obchodu